Benim Adım Melek'in Yayın Tarihi Değişti! Sevilen Diziyle İlgili Önemli Gelişme!

Benim Adım Melek'in Yayın Tarihi Değişti! Sevilen Diziyle İlgili Önemli Gelişme!

Benim Adım Melek, düşmekte olan reytingine rağmen başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Ancak dizinin yayın tarihinde de bir değişiklik yapıldı. Benim Adım Melek, bundan sonra aynı tarihte yayınlanmayacak. Bir yandan reyting bir yandan da yayın tarihi derken dizinin nasıl toparlanacağı merak konusu haline geldi.

A+A-

Benim Adım Melek dizisi son zamanlarda düşen reytingiyle izleyiciye pek umut veremese de dizide yaşanan gelişmelerle durumu düzeltmekte olduğu imajını veriyor. Söz konusu dizinin daha önce sahip olduğu reyting sonuçlarını görememesi izleyenler açısından üzücü bir gelişme. Ancak dizide yaşanan olaylara bakacak olursak sonunu merak edeceğimiz bölümler yayınlanıyor. Dizinin devamlılığı açısından büyük öneme sahip olan senaryonun eskisinden daha da iyi işlenmeye başladığı görülüyor. Aynı zamanda Benim Adım Melek dizisinin yayın tarihiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Benim Adım Melek artık farklı bir zaman diliminde yayınlanacak.


Benim Adım Melek Ne Zaman Yayınlanacak?
Benim Adım Melek dizisi, Çarşamba günü saat 20.00 yerine 22.00'da yayınlanacak. Aradaki iki saatlik farkın izleyiciye nasıl etki edeceğini hep birlikte göreceğiz. İşinden ötürü diziye yetişemeyen veya sevilen yapımla denk gelemeyen izleyici kitlesini de etkileme ihtimali bulunuyor. Ancak yayın tarihinin değişmesinde farklı bir amaç da olabilir. Başka programlara yer açmak için Benim Adım Melek dizisinin saati mi değiştirildi?

Benim Adım Melek Reytingleri Düştü
Benim Adım Melek dizisinin reytinglerine baktığımızda eskisinden daha kötü durumda olduğunu görmekteyiz. Dizi için sarf edilen onca çabanın tam olarak karşılığı alınamadı. Ancak senaryo devam ediyor ve karakterler her zamankinden daha umutlu şekilde rol alıyor. Halil ve Melek'in kavuşmasından sonra aralarındaki moral bozukluğu da giderildi. Alpay bu konu hakkında nasıl bir tavır takınacak merak ediliyor. Dizide her şey yerinde gidiyorken reytinglerin de yakın zamanda düzelmesi bekleniyor. Çünkü böylesine kaliteli bir yapımın hak ettiği nokta bu değil. TRT1'in sevilen yapımlarından biri olan Benim Adım Melek'in yeni yayın tarihinde nasıl bir performans sergileyeceğini reyting sonuçlarıyla öğrenebileceğiz.