Benim Hayatım Dizisi Yargı Ve Teşkilat'ın Arasına Sıkıştı! Final Haberi Gelirse Hiç Şaşırmayın..

Benim Hayatım Dizisi Yargı Ve Teşkilat'ın Arasına Sıkıştı! Final Haberi Gelirse Hiç Şaşırmayın..

Star TV'nin yeni dizilerinden biri daha reyting bakımından çok sıkıntılı günler geçiriyor. Henüz birkaç bölümlük dizi aldığı reytingler sonucunda her an ekranlara veda etme kararı alabilir. Dizinin son çırpınışları işe yarayacak mı?

A+A-

Star TV ekranlarında yeni sezona bir dizi daha başladı. Yayınlanan fragmanlarıyla başta büyük ilgi çeken Benim Hayatım dizisi genç oyuncu kadrosu ile de büyük ilgi görmüştü. Hakkında olumlu yorumlar bulunan dizi daha şimdiden büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dizinin senaryosu izleyicileri kendine bağlayamadı.

Benim Hayatım dizisi rakipleri Teşkilat ve Yargı dizisi yüzünden zor günler geçiriyor...

Benim Hayatım dizisinin en büyük şanssızlıklarından biride dizinin Teşkilat ve Yargı gibi çok yüksek reytingli projelerle beraber aynı gün ve aynı saatte ekranlara gelmesi. Dizinin tutma ihtimali olsa bile seyircilerin büyük çoğu Teşkilat ve Yargı'ya kaydığı için bu ihtimalde ortadan kalkmış oluyor. 

Benim Hayatım dizisi çok hızlı bir şekilde finale gidiyor...

Benim Hayatım dizisi aldığı reytingleriyle beraber çok hızlı bir şekilde final yoluna gidiyor. Dizinin ekranlara devam etmesi için hala bir şansı bulunsa da, çok büyük bir ihtimalle dizinin bütün çabaları sonuçsuz kalacak. Dizi yukarıda da bahsettiğimiz gibi şimdilerde son çırpınışlarla ekranlara tutunmaya çalışıyor.