BİM 17 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Her Şey Ucuz!

BİM 17 Eylül Aktüel Ürünler Kataloğunda Her Şey Ucuz!

BİM, yeni bir aktüel katalogla müşterilerinin karşısına çıktı. Gıda, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde indirimler yapıldı. Pek çok müşteri de bu indirimlerden faydalandı. Bazı BİM şubelerinde yoğunluk olduğu belirtiliyor. Peki 16 Eylül BİM aktüel kataloğunda hangi ürünler indirime girdi?

A+A-

BİM, aktüel ürünler kataloğuyla ilgili müjdeli haberi verdi. 16 Eylül 2021 tarihinde geçerli aktüel katalogta pek çok ev ihtiyacı yer alıyor. Ayrıca kişisel bakım ve temizlik alanında da önemli ürünler satışa sunuldu. BİM, bu sefer pek çok müşterinin beğeneceği indirimlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle de yaptığı indirimlerle adından söz ettiren şirket bu sefer büyük ilgi ile karşılaşacak. A101 ve ŞOK gibi marketler de benzer kataloglar yayınlıyor. Yine de BİM'in en son yayınladığı katalog başarılı.

16 Eylül BİM Aktüeli

16 Eylül'de aktüel ürünler kataloğunu sunan BİM'in Perşembe gününe özel yaptığı kampanyalar dikkat çekti. Bulaşık süngerinden şampuana kadar hem hijyen hem de kişisel temizliğe önem veren pek çok ürün indirimde. Piyasa fiyatının altına kampanyalı şekilde sunulan bu ürünler, toplu alımlarda ucuz hale geliyor. Özellikle de aylık alışveriş yaparak alışveriş tutarını ucuza kapatmak isteyenlerin bugün içerisinde BİM'e uğraması beklenmekte.

BİM'de Ucuz Ürünler Satılacak!

BİM, hali hazırda ucuz ürünler satmakta. Ancak aktüel ürünler kataloğunda gıda, temizlik ve bakım ürünlerinin daha fazla rağbet gördüğü fark edildi. Çünkü fiyat performans bakımından daha çok indirim yapıldı. Özellikle de aile ile beraber tatlı ürünler tüketmek isteyenler kampanyalı satışlara yöneldi. BİM'in bu kampanyasından sonra müşteri izdihamı yaşanması ihtimali de bulunuyor.