BİM Aktüel Ürünlerde Dev Fırsat! 28 Eylül Aktüel Katalogda Neler Bulunuyor?

BİM Aktüel Ürünlerde Dev Fırsat! 28 Eylül Aktüel Katalogda Neler Bulunuyor?

BİM'in 28 Eylül aktüel ürünler kataloğunda yer alanlar şok etti. Müşterisine indirimli ve uygun fiyattan ürünler satan BİM, katalogda pek çok çeşide yer verdi. Peki hangi tür ürünler satılıyor? BİM aktüelinde yer alanların yanı sıra aktüel fırsatı ne zaman sona erecek? İşte son dakika BİM ucuz fırsat gelişmeleri...

A+A-

BİM, 28 Eylül'de birbirinden güzel indirimlerle geliyor. Aktüel ürünler kataloğu denince akla gelen ilk zincir marketlerden olan BİM, çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için ve hijyen alanında büyük indirimler yapmak adına kataloğunu paylaştı. Stoklarla sınırlı ürünler için harekete geçildi. Peki indirimdeki ürünler hangileri? Aktüel katalog ne zamana kadar sürecek? Fırsatlarla dolu bu kampanyayı kaçırmayın.

BİM 28 Eylül Aktüel Ürünleri

Figürlü battaniye 69,90 ₺'ye alıcısını bulacak.Figürlü eldivenli çocuk battaniyesi 59,90 TL'ye satılmakta. Peluç Saç Bandı 12,90 TL, Makyaj fırçaları 12,90 TL, Angie body butter 15,90 TL, Dermokil yüz bakım maskesi 15 ml 4,95 TL, Makeover highlighter paleti 17,90 TL olacak. Pek çok makyaj ürünü katalogda sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra erkekler için tıraş köpüğü, kolonyası ve jilet gibi takımların satışa sunulacağı belirtildi.

BİM İndirimleri Kaç Gün Sürecek?

BİM'in yapacağı indirimler 28 Eylül tarihi itibariyle başlayacak. Stok ve ilgi durumuna göre birkaç gün sürebilir. Ayrıca indirimleri kaçırmamak için güncel aktüel kataloglarını da takip etmelisiniz. Her hafta düzenli olarak yayınlandığı için yeni fırsatlar sürekli olarak gelmektedir. Zincir marketler, en uygun fiyatı sunmak için yoğun çaba harcıyor. Toptan alımlar yaparak ve ucuz muadilli markalarla anlaşmalar sağlayarak müşterilerin beğenisini kazanıyorlar. Bu nedenle BİM aktüelleri de büyük öneme sahip.