Bir Küçük Gün Işığı: Etkileyici Hikayesiyle Reytinglerde Yükselişte!

Bir Küçük Gün Işığı: Etkileyici Hikayesiyle Reytinglerde Yükselişte!

Seray Kaya ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Bir Küçük Gün Işığı, atv ekranlarında izleyicileri etkileyen dramatik bir hikaye anlatıyor ve pazartesi rekabetinde yükselişte!

A+A-

Bir Küçük Gün Işığı, bu sezonun en etkili dram hikayelerinden biri olarak atv ekranlarında yayınlanmaktadır ve pazartesi günlerinin iddialı dizileri arasında rekabet halindedir. Seray Kaya ve Berk Oktay'ın başrollerinde yer aldığı dizi, etkileyici bir dram hikayesi anlatmaktadır. Dizide Elif ile Fırat karakterlerinin aşkı konu edinilirken, gerçek anneliğin ne olduğu sorusu da sorgulanmaktadır.

Seray Kaya, Elif karakterini canlandırırken, kendi çocuğu olmamasına rağmen Güneş'i gerçek annesinden daha çok seven ve onun için her şeyi yapmaya hazır olan bir anne rolünde oldukça inandırıcı bir performans sergiliyor. Berk Oktay da başrolün hakkını veriyor ve yan karakterlerinde de çok etkili performanslar sergiliyor. Dizide Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Güneş Hayat ve Şeyma Korkmaz gibi isimler de etkili yan karakterleri canlandırıyor.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi, bu sezonun en etkili hikayelerinden biri olmasının karşılığını reytinglerde de almaktadır. Pazartesi akşamlarının iki güçlü yapımı Alparslan Büyük Selçuklu ve Yasak Elma arasında yer alarak iyi sonuçlar almaya devam ediyor. Star TV'de başlayan Ömer dizisi iyi çıkış yapmasına ve Kanal D'nin de pazartesi akşamlarına Veda Mektubu isimli etkili bir dram hikayesi getirmesinin ardından bile Bir Küçük Gün Işığı, kendi izleyicisini atv ekranına çekmeye devam ediyor.

Dizinin AB grubunda düşük sonuçlar almaya devam etmesine rağmen tüm kişiler ve ABC1 gruplarında ortalamanın üzerinde reytingler elde etmesi, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin rakiplerine karşı direnç göstermesinin kanıtıdır. Dizinin 23. bölümü pazartesi günü yayınlanmış ve tüm kişilerde üçüncülük, AB grubunda yedincilik ve ABC1'de de beşincilik elde etmiştir.

Pazartesi rekabetinde bu kadar güçlü hikayeler varken, atv dizisinin de üst sıralarda yer almaya devam etmesi takdir edilecek bir durumdur. Bir Küçük Gün Işığı dizisi, izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.