Bir Yaz Dizisi Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Bir Yaz Dizisi Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Alınan bilgiye göre Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Bir Yaz Dizisi şimdiden merak söz konusu oldu. Dizinin oyuncu kadrosu ise ağızları açık bıraktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Yapılan araştırmalar sonucunda Bir Yaz Dizisi isimli proje adından çok söz ettirdi. Alınan bilgiye göre dizinin başrol oyuncusu olarak Burak Yörük ve İlayda Alişan tercih edildi. İkili yakın zamanda izleyici karşısına çıkacak. 

Bir Yaz Dizisi Adından Çok Söz Ettirdi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Yaz Dizisi isimli proje adından çokça söz ettirmeyi başardı. Alınan bilgiye göre dizi daha ekranlara gelmeden sosyal medyada gündem oldu. Bunun dışında dizinin oyuncu kadrosunda ise Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın olduğu da biliniyor. İkili çekimleri başlayacak olan dizinin başrol oyuncusu olarak gündeme geldi. Ayrıca en son Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alan Burak Yörük, yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bunun dışında yetenekli oyuncu aldığı karar ile hayranlarını da bir hayli sevindirdi. Aynı şekilde İlayda Alişan da sevenlerinin yüzünü güldürdü. Kimi iddialar İlayda Alişan'ın bu dizi teklifini kabul ettiğine şaşırdığını söyledi. Kimi İzleyici ise ünlü oyuncunun ekranlara döneceğini için mutlu olduğunu vurguladı. İzleyiciler, bu dizinin de diğer yaz dizileri gibi reyting kaybı yaşamadan dolayı endişeli.

Etiketler :