Bir Zamanlar Çukurova Dizi İzleyicileri Adana Merkez'de Eylem Yaptı! Bir Zamanlar Çukurova Dizi Oyuncuları Açıklama Yaptı..

Bir Zamanlar Çukurova Dizi İzleyicileri Adana Merkez'de Eylem Yaptı! Bir Zamanlar Çukurova Dizi Oyuncuları Açıklama Yaptı..

Daha önce bir dönemin efsane dizilerinden Bir zamanlar Çukurova final yaparak ekranlara veda etmişti ve herkes efsane isimlerin yeni projelerini bekliyor. Uzun bir aradan sonra herkesin cevabını bulmak için can attığı soru haberimizde..

A+A-

ATV ekranlarına bir dönem damga vuran ve Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları seyirciden tam not almayı da başarmıştı. Özellikle son sezonda güzel oyuncu Hilal Altınbilek ve başarılı oyuncu Murat Ünalmış’ın performansı seyirciyi mest etmişti.

Final yaparak ekranlara veda eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman karakterini canlandıran usta oyuncu Murat Ünalmış oldukça iddialı bir projeyle ekranlara geri dönüyor. Uzun bir süredir merak edilen FOX TV’nin yeni projesi Gülcemal dizinden ilk tanıtım videosu geldi. 

Başrollerini Melis Sezen ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı Gülcemal dizisinin tanıtım filmi ilk andan itibaren büyük ilgi görürken Bir Zamanla Çukurova hayranlarını ise büyük heyecan sardı.

3158839-810x458.jpg

Gülcemal dizisi, nefretle başlayan bir aşkı konu alınırken, yayın tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in paylaştığı Edip TepeliNilay ErdönmezAtilla ŞendilCahit GökNilüfer AçıkalınSamet Kaan KuyucuMeltem Akçölİpek Ayaz KortunçSabahattin YakutGökçem ÇobanMelike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı isimlerin başrollerinde rol aldığı Gülcemal dizisinin yayın tarihi şimdiden merak konusu haline geldi.

Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada da çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

Gülcemal dizisine ait yeni bir bilgi ve tanıtım filmi geldiğinde hemen sizlerle paylaşmış olacağız.