Bir Zamanlar Çukurova Dizininde Senarist Ters Köşe Yaptı

Bir Zamanlar Çukurova Dizininde Senarist Ters Köşe Yaptı

ATV ekranlarının sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde senarist ters köşe yaparak, Demir ve Züleyha aşkını başlattı. Yılmaz ve Züleyha aşkı ile başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi artık senaryo değişikliği ile Demir ve Züleyha aşkını konu alıyor. İşte haberin detayları...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanında senarist öyle bir hamle yaptı ki dizi izleyenler şaşkına döndü. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Züleyha ve Demir aşkı iyice alevleniyor. Züleyha ve Demir aşkından rahatsız olan Ümit, demirden vazgeçmeyeceğini söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi beklenmedik hamleler ile karşı karşıya gelmeye başladı. Başrol oyuncularının kadroda ayrılmasının ardından dizinin final yapması beklenirken, dizi reyting olarak yine üst sıralarda yer aldı. Ayrıca yeni karakterlerin diziye dahil olması, dizide heyecan yaratan başka etkenlerden biri.

Biz Zamanlar Çukurova Dizisinden Beklenmedik Hamleler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenmedik hamleler. Yeni oyuncuların kadroya katılması Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenmedik hamleleri beraberinde getirdi. Dizide heyecan ve aksiyon devam ederken, kadroya yeni oyuncuların katılması reytinglerin yükselmesine neden oldu.

bir-zamanlar-cukurova-dizisi-002.jpg

İlk etapta Züleyha ve Yılmaz aşkı ile başlayan dizi, Yılmaz’ın ölmesinin ardından büyük değişikliğe uğradı. Yılmaz'ın ölümü Züleyha'yı büyük bir bunalıma soktu. Aradan zaman geçmesi ile Züleyha ve Demir asla birbirine âşık olmaz derken senarist öyle bir hamle yaptı ki, izleyicileri şaşkına çevirdi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Züleyha ve Demir aşkı iyice alevleniyor.

Züleyha ve Demir Aşına Bu Defa da Ümit Mâni Olacak

Züleyha ve Demir aşkına bu defa da Ümit mâni olacak. Züleyha ve Demir’i ayırmayı düşünen Ümit ise bu mutluluktan hiç memnun değil. Züleyha'nın Demir’e karşı olan aşkının alevlenmesi seyircileri çok memnun etti. Bu durum karşısında dizi severleri sonraki bölümde ne olacak diye merak etmeye başladı. Ayrıca Demir ve Züleyha aşkı sosyal medyada da gündem oldu.

Yapılan araştırmalar kapsamında yakın zamanda dizinin oyuncu kadrosuna başka isimler de dahil olacak. Diziye dahil olacak isimler Fekeli'nin hayatını değiştirecek. Bu karakterler ile Fekeli tekrar birine âşık olabilir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosuna yeni girecek karakterler merakla beklenirken, Züleyha ve Demir aşkı sosyal medyada gündem oldu.