Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Adana'yı Yasa Boğdu! Fekeli Diziye Veda Etti

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Adana'yı Yasa Boğdu! Fekeli Diziye Veda Etti

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde şok ayrılık yaşanıyor. ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bir ayrılığa daha şahit oldu. Uzun zamandır ayrılması gündemde olan Fekeli Ağa ölerek diziye veda etti. İşte haberin bütün detayları...

A+A-

Ekranların fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılığa şahit oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli Ağa ölerek ekranlara veda etti. Uzun zamandır ayrılacağı gündemde olan Bir Bamanlar Çukurova dizisinin Fekeli Ağası ölerek ekranlara veda etti.

Yayınlandığı her gün reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılığa daha şahit oldu. Dizinin başrol oyuncusu olan Ali Rahmet Fekeli öyle de ki diziye veda etti. Ali Rahmet Fekeli’nin diziden ayrılması dengeleri altüst etti.

Kerem Alışık Neden Ayrılma Kararı Aldı?

Kerem Alışık neden ayrılma kararı aldı? Ekranlara geldiği her hafta reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Kerem Alışık yeni bir projeye dahil olmak için kadrodan ayrılma kararı aldı.

TRT1 ekranlarında başlayacak olan bir program için diziden ayrılma kararı alan Kerem Alışık koronavirüs nedeniyle Adana'ya gitmek istemediğini belirtti. Bundan dolayı dizinin oyuncu kadrosundan ayrılan Kerem Alışık ölerek diziye veda etti.

O Sahnenin Rüya Olmadığı Ortaya Çıktı

O sahnenin rüya olmadığı ortaya çıktı. Tims B Kerem Alışık'ı bırakmadı. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncu Kerem Alışık TRT 1 ekranlarında yeni bir yarışma sunacak. Ayrıca yetenekli oyuncu Kerem Alışık'ın Teşkilat dizisinde de rol alacağı söyleniyor.

Dizinin son bölümünde hastaneye kaldırılan Ali Rahmet Fekeli ölecek diziye veda edecek. İzleyicilerin merak etmesinin ardından o sahnenin rüya olmadığı öğrenildi. Sosyal medya kullanıcıları Ali Rahmet Fekeli ve Demir Yaman’ın Fikret ortaya çıksın diye oyun oynadığını söylüyor. Fakat Fekeli ölerek ekranlara veda etme kararı aldı.