Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Bitiyor! Tek Kalan Başrol Oyuncusu Ayrılıyor

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Bitiyor! Tek Kalan Başrol Oyuncusu Ayrılıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek, diziden her an ayrılabilir. Canlandırdığı karakter Züleyha'nın baygın halde bulunması izleyenleri paniğe soktu. Artık dizide hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Eğer Demir, Züleyha'ya bunu yapanın kim olduğunu bulur ise kıyamet kopabilir. Hilal Altınbilek diziden ayrılıyor mu?

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde Züleyha'nın başına gelenler izleyenleri ekrana kitledi. Eğer Züleyha ölürse dizide yer yerinden oynayabilir. Demir'in tüm çabalarına karşılık Züleyha hayatta kalmayı başarabilecek mi? Dizinin reytingleri her geçen gün daha da iyileşirken yaşanan bu olay adeta rakiplerine taş çıkartacak seviyede. Önemli gelişmelere imza atan diziyle ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek mi?

Sevilen karakterler arasında olan Züleyha, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önemli bir yere sahip. Ormanda baygın halde bulunan ve oldukça zor durumda olan Züleyha için herkes seferber oldu. Jandarmaların bulması ile diziye bir anda hareket geldi ve bu saatten sonra yaşanacak her türlü gelişme dizideki olayları tümüyle etkileyebilir.

Hilal Altınbilek Diziye Veda Edebilir

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenmedik bir ayrılık daha gerçekleşecek. Başrol oyuncuları arasında gösterilen Hilal Altınbilek, artık Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynamayabilir. Bu üzücü ayrılık sonrasında izleyiciler Kerem Alışık'ın ayrılmayacağına da bir yandan sevindi. Söz konusu gelişmelerin ne gibi olayları doğuracağı tam olarak belli değil fakat önümüzdeki haftalarda her şey daha da netleşecek.

Hilal Altınbilek Diziden Neden Ayrılıyor?

Hilal Altınbilek'in canlandırdığı Züleyha karakteri hiç beklenmedik şekilde ormanda bayılmış halde bulundu. Demir, bunu yapanın kim olduğunu öğrenirse o kişinin yanına kalmayacak. Bir intihar girişimi olduğundan da şüpheleniyor ancak Züleyha karakterinin böyle bir şey yapmasına kesin gözle bakılmıyor. Diziyle ilgili tüm detaylar Züleyha kendine geldikten sonra daha da netleşecek. Şimdilik izleyicilerin de tek isteği Züleyha'nın ölmemesi ve başına gelen olayları aktarması yönünde.