Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final mi Yapıyor. Dizi Hakkında Şoke Edici Açıklama Yapıldı

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final mi Yapıyor. Dizi Hakkında Şoke Edici Açıklama Yapıldı

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiye göre Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon final yapacak. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, yaklaşık dört sezon boyunca reytinglerde iyi bir başarı elde etti. Bunun ardından dizinin bir sezon daha uzayacağı yönünde söylentiler var. Fakat dizinin bu sezon final yapacağı da iddialar arasında yer alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sona mı Yaklaştı

Hilal Altınbilek'in istikrarlı bir şekilde başrol olarak oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Perşembe günü izleyiciyi ekranlara bağlayan dizi, Demir Yaman'ın ölümü ile reytinglerde de geriledi. İzleyici her ne kadar senaristlere kızsa da dizi her hafta perşembe günü izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Bundan dolayı dizi severler, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bir sezon daha ekranlarda durmasını istiyor. Alınan bilgiye göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapacağına dair iddialar gündeme geldi. Gözler yetkili mercilere çevrildi. Fakat dizinin final yapacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu ise dizi severler de bir umut ışığı doğurdu.