Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Yapıyor!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Yapıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Ayrıca dördüncü sezon sonunda final yapacak olan dizi hayranlarını da bu karar ile birlikte üzdü. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Yaklaşık dört sezon boyunca ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi sonra yaklaştı. Dizi hayranları Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde ne olacağını merak ile bekliyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sona Yaklaştı

Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkol gibi yetenekli oyuncunun başrollerinde yer aldığı dizi yine gündem oldu. Dizinin yeni bölümünü büyük bir merakla bekleyen izleyiciler dizide neler olacağını sorguluyor. Züleyha ve Hakan arasında yaşanan tatsızlık herkesi şaşkına çevirdi. Züleyha konağın mühürlenmesi ve Kerem Ali’nin kaçırılmasının ardından büyük şok yaşadı. Hakan yaptığı hamle ile tüm gerçeği açığa çıkarmanın mücadelesini verir. Fikret ise Hakan ile yüzleşme kararı alır. Bu olayların ardından dizi severler, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü izlemek için gün sayıyor.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisi yaklaşık dört sezon boyunca istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre dizinin sezon arasına gireceği yönünde iddialar var. Dizi severler ise Züleyha ve Hakan arasında yaşanan tatsızlığın son bulmasını istiyor. ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 31 Mart Perşembe akşamı 20.00’de 130’uncu bölümüyle atv ekranında olacak.