Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yeni Sezon Onayı Aldı Mı? Çukurova'dan Şoke Eden Karar..

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yeni Sezon Onayı Aldı Mı? Çukurova'dan Şoke Eden Karar..

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında, her hafta aldığı sonuçlarla başı çeken Bir Zamanlar Çukurova dizisinin gelecek sezon yayınlanıp, yayınlanmayacağı büyük bir merak konusu oldu. Dizinin yeni sezon onayı alıp, almadığı sonunda belli oldu.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisi birkaç sezondur ATV ekranlarının ve Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri arasında bulunuyor. Dizi bu başarısını karşısına çıkan bütün engellere rağmen göstermeye devam ediyor. Çukurova aynı gün yayınlanan diğer rakiplerine rağmen reytinglerde çok yüksek oranlara ulaşarak tüm kategorilerde listenin başında yer alarak birinci olmayı başarıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna yeni isimler ekliyor..

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda kadrosuna birbirinden farklı yeni karakterler ekleyecek. Dizi geçtiğimiz sezon kadrosundan birçok başrol oyuncusunu kayıp vermiş, bu da seyirciler tarafından çok büyük bir tepkiyle karşılanmıştı. Yılmaz Akkaya ve Fekeli'nin ardından özellikle dizinin yayınlanan sezon finali bölümünde Demir Yaman karakterinin de projeye veda etmesi herkesi şoke etti.  Dizi bu karakterlerin açığını kapamak için çok yeni transferle geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda yayınlanacak mı ?

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezonda yayınlanıp, yayınlanmayacağı kesinleşti. Dizi her ne kadar final iddiaları ile gündeme gelse de, bu haberler yalanlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda birbirinden heyecanlı yeni bölümleriyle ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya devam edecek.