Bir Zamanlar Çukurova Dizisin Yine Senaryosu Değişti! Ünlü Oyuncu Apar Topar Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisin Yine Senaryosu Değişti! Ünlü Oyuncu Apar Topar Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 4. sezonda başrol oyuncularına resmen veda ediyor. Zeliha karakteri de giderse dizide doğru düzgün başrol kalmayacak. Kerem Alışık'ın yeni sezonun ilk bölümlerinden sonra diziden ayrılacağı belirtildi. Peki İbrahim Çelikkol Sinan Gümüşoğlu ile kaç bölüm oynayacak? ATV dizisinde şok bir dönem yaşanıyor.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonuyla ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. Ancak bu gelişmeler bir yenisi daha eklendi. Diziden ayrılan ünlü oyuncunun reytingleri düşürebileceği iddia edildi. Kendisinin ekranlara veda etmesi bazı izleyicileri üzdü. Çünkü yıllardır başrolde oynuyordu. Kerem Alışık'ın diziden ayrılacak olmasından bahsediyoruz. Ünlü oyuncunun başka bir kanalda program sunacağı öğrenildi. Ali Rahmet Fekeli karakteri diziden nasıl ayrılacak? Fekeli'nin ölerek diziden gitme ihtimali oldukça yüksek.

Fekeli Diziye Veda Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezonunda Fekeli'nin ilk bölümlerden itibaren diziden gideceği öğrenildi. Ayrıca ünlü oyuncu Alışık'ın Murat Ünalmış'tan sonra gitmesi de dikkat çekti. İkilinin sette yaşadığı sıkıntılar nedeniyle en az bir ismin diziden ayrılacağı vurgulanıyodu. Fakat ne yaşandı ise iki isim de ekranlarda artık gözükmeyecek. Çeşitli iddialara göre dizideki gelişmelerin temel nedeni senaryo.

Kerem Alışık Neden Ayrılıyor?

Kerem Alışık'ın ayrılma nedeni senaryo olarak gösterildi. Hikayede Fekeli karakterinin olmamasından ötürü yeni sezonda çok az durup daha sonra vedasını gerçekleştirecek.

İbrahim Çelikkol Heyecanlandıracak

Öte yandan Sinan Gümüşoğlu karakteriyle İbrahim Çelikkol'un diziye katılacağı da gelen bilgiler arasında. Ünlü oyuncunun dizideki performansı çok konuşulacak. Kendisi daha önce Doğduğun Ev Kaderindir'de rol aldı ve çok sevildi.