Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Demir Yaman Şoku

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Demir Yaman Şoku

Perşembe günü atv ekranlarında izleyici ile buluşan bir zamanlar Çukurova dizisi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde iyi bir başarı elde etti. finale adım adım ilerleyen bir zamanlar Çukurova dizisi izleyicilerin de yoğun eleştirisine maruz kaldı. işte haberin tüm detayları...

A+A-

Yaklaşık 4 sezondur bir zamanlar Çukurova dizisinde başrol oyuncusu olarak ekranlara gelen Hilal Altınbilek, izleyicilerin takdirini kazanmayı başardı. birçok kişi diziden ayrılsa da Hilal Altınbilek istikrarlı bir şekilde dizide bulunmaya devam ediyor. Furkan Palalı’nın son 2 sezonda öne çıkmasının ve İbrahim Çelikkol’un da diziye dahil olması izleyicileri meraka sürükledi.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Neler Oluyor?

her ne kadar sosyal medyada büyük eleştirilere maruz kalan bir zamanlar Çukurova dizisi izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. dizi severler Demir Yaman'ın tekrardan kadroya dahil olmasını bekliyor. birçok izleyici Murat Ünalmış'ın yerini hiçbir başrol oyuncusunun dolduramadığını söylüyor. Birçok dizi hayranı en çok da hikayenin omurgasının Demir Yaman olduğunu savundu.

Ayrıca Demir Yaman 4 sezonda hiç hikayede yer almasa da adı sürekli anıldı. böylece izleyiciler Demir Yaman'ın bir zamanlar Çukurova dizisinde tekrardan geleceğini düşünüyor. Demir Yaman'ın gelip gelmeyeceğine dair henüz net bir açıklama yapılmazken dizinin 140. bölümünde final yapacağı ortaya çıktı. yayınlanan her hafta izleyicileri ekranlara kilitleyen bir zamanlar Çukurova dizisi Bu hafta yine heyecanlı bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.