Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Herkes Şokta! Bir Zamanlar Çukurova'nın Eski Oyuncusu Tekrar Döndü

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Herkes Şokta! Bir Zamanlar Çukurova'nın Eski Oyuncusu Tekrar Döndü

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan oyuncu ayrılığı büyük ses getirmişti. Başrol oyuncusu gittikten sonra dizi eski tadını veremez oldu. İbrahim Çelikkol diziye katıldı ancak eski oyuncu hala aranıyordu. ATV dizisiyle ilgili yeni haberde oyuncunun geri döneceği açıklandı. Peki diziye kim katılacak?

A+A-

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde şaşırtıcı anlar yaşanıyor. Dizinin yeni bölümünde Züleyha'nın aldığı bir haber sonrası bambaşka gelişmeler yaşanacak. Murat Ünalmış'ın aniden diziden ayrılması büyük ses getirmişti. Ancak şimdi işler tersine dönecek. Peki Bir Zamanlar Çukurova'da oyuncu değişikliği yaşanacak mı?

Murat Ünalmış Diziye Dönecek mi?

Demir karakterine hayat vermiş olan Murat Ünalmış, dizinin başrol oyuncuları arasındaydı. Kerem Alışık ile beraber iyi bir ikiliyken bir anda ortadan kayboldu ve diziden ayrıldı. Demir'in ortalıktan kaybolması onun yaşadığı ihtimalini de doğurdu. Bunu fırsat bilen senarist ise izleyicileri heyecanlandırdı. Ünlü oyuncu diziye dönerse reytinglerde artış yaşanabilir. İbrahim Çelikkol'dan sonra ikinci bir sürpriz yaşanması bekleniyor.

Züleyha Demir'den Haber Alacak!

Züleyha, Demir'le ilgili saklanan sır gibi gerçeği öğrenecek. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla beraber Demir sürprizi ortaya çıkabilir. Şimdilik dizideki belirsizlikler sürüyor. Ancak en kısa zamanda Murat Ünalmış cephesinden de bir açıklama gelecektir. Başarılı oyuncu, dizi ayrılığından sonra net açıklamalarda bulunmamıştı. Belki de kaldığı yerden devam edecek.