Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Korkulan Oldu! O Karakter Asla Gelmeyecek..

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Korkulan Oldu! O Karakter Asla Gelmeyecek..

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakteri öldü gibi gösterilse de seyirci hala o karakterin diziye katılmasını istiyordu. Seyirciyi korkutan gelişme yaşandı. Demir Yaman'ın Çukurova'ya bir daha gelmeyeceği öğrenildi.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en çok sevilen karakterlerinden biri de projenin kilit isimlerinden olan başrol Demir Yaman'dı. Oyuncu geçtiğimiz sezon diziden ayrılmış gibi gözükse de, seyirci hala büyük bir heyecanla Demir Yaman'ın ekranlara yeniden gelmesini bekliyordu. Seyircilerin korktuğu sonunda gerçek oldu.

Bir Zamanlar Çukurova'da o karakteri bir daha göremeyeceğiz!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol karakteri olan Demir Yaman geçtiğimiz sezonun final bölümünde şüpheli bir şekilde ekranlara veda etmişti. Dizinin başlarında sevilmese de, son zamanlarda seyircilerin takdirini kazanan Demir Yaman'ın projeye yeniden katılacağına dair iddialar yalan çıktı. Son bölümden itibaren Demir Yaman'ın diziye bir daha asla katılamayacağı öğrenildi .

Bir Zamanlar Çukurova finale yaklaştı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde senaryo git gide seyircinin istemediği bir hal almaya başladı. Bu yüzden şimdilik kesin bir karar verilmese de Gönül Dağı dizisinin bu sezonun sonlarında sezon finali değil, final olacağı ve bir daha yayınlanmayacağı iddia ediliyor. Sosyal medyada ki birçok seyircide bu karara sonuna kadar katılıyor.,