Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Ne Oyuncu Kaldı Nede Senaryo! Final Kararını Açıkladı!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Ne Oyuncu Kaldı Nede Senaryo! Final Kararını Açıkladı!

Bir Zamanlar Çukurova izleyicileri adeta şok oldu. Pek çok kişinin merak ettiği diziye dair son gelişmeler paylaşıldı. Peki sevilen dizi hakkında neler biliyoruz? Final yapacağına yönelik iddialar doğru mu? ATV dizisi ne zaman final yapacak? İşte detaylarıyla birlikte Bir Zamanlar Çukurova'da yaşananlar...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda eden oyuncularla birlikte dizinin yavaş  yavaş final yapacağı vurgulanıyor. Peki sevilen dizi ne zaman final yapacak? Final tarihi belli oldu mu? Pek çok kişi güncel açıklamalar bekliyor. Bu nedenle sizlere merak edilenleri aktaracağız.

Dizi Ne Zaman Bitecek?

Hali hazırda Bir Zamanlar Çukurova'nın finale yaklaştığı biliniyordu. Ancak ne zaman fianl yapacağına dair bir detay yer almamıştı. Şimdi ise dizinin yakında ekranlara veda edeceği bilgisi iletildi. Sosyal medyadaki bu açıklama sonrasında dizinin sezon sezonu itibariyle final yapabileceği vurgulanıyor. En azından Mayıs ayının beklenebileceği ifade edildi.

Oyuncular Tek Tek Ayrılıyor!

Selin Yeninci'nin diziden ayrılarak TV8 projesine katılmış olması da şaşırtmıştı. Bu ani ayrılık sonrasında gelen yeni dizi haberinin nedeni merak ediliyordu. Anlaşılan o ki ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın final kararından ötürü gibi gözüküyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi de yakında yayın hayatına başlayacak.