Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Nefesler Tutuldu.. Züleyha ve Demir’in Aşkı Ümit Tarafından Baltalanacak!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Nefesler Tutuldu.. Züleyha ve Demir’in Aşkı Ümit Tarafından Baltalanacak!

ATV ekranlarının sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine heyecanlı sahnelere kucak açıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Züleyha ve Demir aşkına Ümit gölge düşürüyor. Demir, Züleyha ile mutlu olduğunu anlayarak, Ümit'ten vazgeçme kararı aldı. Fakat bu karar karşısında Ümit yeni planların peşinde.

A+A-

ATV ekranlarının en çok sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine heyecanlı bir bölüme damga vurdu. Diziden önemli karakterlerin ayrılmasına rağmen, Bir Zamanlar Çukurova dizisi emin adımlarla reytinge yürüyor.

Ana karakterlerin diziden ayrılmasından sonra kadroya yeni katılan isimler izleyiciyi tutmayı başardı. Reyting olarak haftanın birinciliğini bırakmayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin senaristi hikâyeye yeni bir dönem başlattı.

Züleyha Ve Demir’in Mutluluğu Uzun Sürmeyecek!

Züleyha ve Demir’in mutluluğu uzun sürmeyecek! Züleyha ve Yılmaz aşkı ile başlayan hikâye, Züleyha ve Demir için yeni bir döneme kucak açtı. Yılmaz'ın ölümünden sonra büyük bunalım yaşayan Züleyha, Demir'e âşık olduğunu anlayınca hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verdi.

bir-zamanlar-cukurova-dizisi-001.jpg

Birbirlerine sıkı sıkı sarılan Züleyha ve Demir gerçek aşkı birbirlerinde buldu. Demir, Ümit ile evlenmek için Züleyha’dan boşanmayı düşünüyordu. Ancak senarist Züleyha ve Demir aşkını alevlendirdi. Dizinin yeni bölümünü büyük bir merakla bekleyen dizi hayranları Züleyha ve Demir aşkından memnun kaldıklarını sosyal medya hesabından açıkladı.

Ümit, Yenilmeyi Hazmedemedi

Ümit, yenilmeyi hazmedemedi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha ve Demir’in Çukurova'yı tüm dünyaya tanıtmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Züleyha ve Demir aşkının karşısında duran Ümit şimdi ne yapacak? Demir’den vazgeçmeyeceğini söyleyen Ümit, Züleyha'yı karşısında bulunca ne gibi planlar yapacak?

Fikret Fekeli ise 1 adım atarak Demir’den önemli bir şey isteme kararı aldı. Demir ve Fikret arasında buzlar iyice eriyecek mi? Yoksa Fikret Fekeli’nin Demir’e karşı düşmanlığı daha da mı artacak? Bunun dışında Fikret'in hayatını etkileyecek yeni bir karakterin de diziye katılacağı söyleniyor. Ayrıca Demir’in her şeyi Ümit e izah etmesinin ardından Ümit yeni planlara imza atacak.