Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Yıkım! Sette Restler Çekildi!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Yıkım! Sette Restler Çekildi!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Setinde Kavga… İki isimde birbirini sildi. Hangi isim diziye veda ediyor. Sevgili oldukları iddia edilen Murat Ünalmış ve Hilal Altunbilek çifti haklarında çıkan aşk iddialarına cevap vermiş oldular. Dizi başrol oyuncularını kaybetmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova setinde neler oluyor?

A+A-

Perşembe günleri izleyicisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerginlik yaşandı. Daha önce birbirleri ile sevgili oldukları iddia edilen çift bu sefer birbirine girdi. Yine bir aşk hikayesi daha bitti ve geriye gerilim kaldı. İkili resmen rest çekti. Hangi isim diziye veda edecek merak ediliyor.

“Hilal varsa ben yokum”

Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in kavgası konuşuluyor. Dizi setindeki gerilim artıyor. Kavga eden ikiliden rest açıklamaları. Murat Ünalmış, Hilal varsa ben yokum dedi, Hilal Altınbilek, Murat varsa ben yokum dedi! Hilal Altınbilek daha önceden de böyle bir olay yaşamıştı. Dizinin başrollerinden birisi olan Uğur Güneş ile ilişki yaşayan Altınbilek ayrılmalarının ardından ikili arasında gerginlik olmuştu. Bunun üzerine Güneş diziye veda etmişti.

Şimdi Ne olacak?

Dizi severlerin en çok merak ettiği şey dizide şimdi ne olacak? Hangi ünlü isim diziden ayrılacak? Sosyal medya hesaplarından birbirini silen çift arasındaki kavganın nasıl sonlanacağı merak ediliyor. Aralarındaki aşkın kavga ile bittiği söylentileri yayılmaya devam ediyor. Diziye ise Hilal Altunbilek’in veda edeceği söyleniyor. Henüz net bir açıklama gelmedi.