Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Yıldız Oyuncu Geri Geliyor! Ortalık Fena Karışacak!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Yıldız Oyuncu Geri Geliyor! Ortalık Fena Karışacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine Murat Ünalmış`ın dahil olması bekleniyor. Diziden ayrılmış olan başrol oyuncusu tekrardan diziye dahil mi olacak?

A+A-

Fakat geçmiş sezon da diziden ayrılmış olan başrol oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova`ya umut olması bekleniyor. Hangi oyuncu ATV dizisine tekrardan dönüyor?
Diziden Bir Çok Kişi Ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi pek çok oyuncusuna veda etti. Diziden en son ayrılmış olan isim Fekeli karakteri olmuştu. Kerem Alışık`ın diziden gitmesi sevenlerini ve izleyenlerini üzmüştü. Fakat yeni verilmiş olan müjdeye göre geçtiğimiz sezon da ekranlara veda etmiş olan oyuncunun geri dönecek olması öğrenildi. Kulislerde dolaşan iddialara ve bilgilere göre oyuncu her an diziye geri dönebilir. 
Demir Yaman Tekrardan Ekranlara Mı Dönüyor?
Demir Yaman`ı tekrardan ekranlarda görebilecek miyiz? ATV dizisinden bir anda ayrılması dikkat çekmişti. Üstüne üslük herhangi bir ölü süsü de verilmediği için nereye kaybolmuş olduğu belirsizdi. Fakat Züleyha`nın eline geçmiş olan bazı bilgiler sonucunda karakterin geri dönecek olması muhtemel. 
Diziye Murat Ünalmış`ın birkaç bölüm sonra  dahil olması beklenmekte. Onun dışında dizi içerisinde yaşanılan gelişmeler de reytingleri etkiliyor. Fekeli`den sonra Sinan Gümüşoğlu karakterinin daha  ön plana çıkması beklenmekte. Demir ve Sinan`ın dizide dostlukları izleyenleri sevindirecek. 
 


Etiketler :