Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Beklenmedik Bir Ayrılık Daha! Dizide Oyuncu Kalmadı

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Beklenmedik Bir Ayrılık Daha! Dizide Oyuncu Kalmadı

ATV ekranlarına her Perşembe günü saat 20.00’de gelen Bir Zamanlar Çukurova’dan bir ayrılık haberi geldi. Dizideki Züleyha karakterini canlandıran başarılı oyuncunun diziden ayrılma kararı aldığı belirtildi. Züleyha’nın yerini kimin alacağı ile ilgili çeşitli haberler çıkmaya başladı.

A+A-

Geçmişe yönelik dizi serilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterinin diziden ayrılacağı haberlerinin yayılması ile birlikte Züleyha’nın neden ayrılacağı merak edilmeye başladı. İzlenme oranları bakımında çok iyi sıralarda olan dizinin Züleyhası’nın ayrılacağının duyulması ile birlikte onun yerini kimin alacağı da merak ediliyor.

Züleyha İntihar Ediyor ve Diziden Ayrılıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 80.bölüm ile ekranlara geliyor. Dizi bu sezonda diziye katılan Ümit karakteri ile birlikte yeniden heyecanlı bir hal aldı. İşlerin iyice karıştığı dizide Züleyha karakterini canlandıran oyuncu Hilal Altınbilek’in sözleşmesini yenilemediği ve diziden ayrılacağı haberi geldi. Bu haber izleyicileri üzse de onun yerine gelecek karakterin de merak edilmesine sebep oldu.

Diziye Ümit ile yeni soluk gelse de Züleyha’nın gitmesi dizinin tadı kalmayacak yorumlarının yapılmasına sebep oldu. Züleyha ise diziden intihar ederek ayrılıyor. Bu karakterin gitmesinin ardından onun yerine kimin geleceği merak edilmeye başlandı. Bu konuda set ekibinden konu ile ilgili hiçbir yorum yapılmazken bu konunun kısa sürede sonuca bağlanacağı düşünülüyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde neler yaşanacağı da merak ediliyor.