Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Şok Karar! Dizi Final mi Yapıyor?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Şok Karar! Dizi Final mi Yapıyor?

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiye göre dizinin final yapacağına dair iddialar gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yaklaşık dört sezon boyunca yoluna devam etti. Bazı başrol oyuncularının kadrodan ayrılması da reytingleri etkilemedi. En son Murat Ünalmış'ın hayat verdiği Demir Yaman karakterinin kadrodan ayrılması izleyicileri derinden yaraladı. Alınan bilgiye göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinin eskisi kadar rağbet görmediği söyleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Reyting Kaybı mı Yaşıyor?

Reytinglerde bir hayli yüksek seviyelerde ilerleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi Demir Yaman'ın kadrodan ayrılması ile birlikte İzleyicilerden de tepki aldı. Dizi severler senaristlere tepki göstererek diziyi eleştiri yağmuruna tuttu. Bunun ardından her ne kadar eleştiri gelse de Bir Zamanlar Çukurova dizisi izlenmeye devam ediyor. Kimi izleyici ise dizinin bu sezon final yapıp yapmayacağını sorguluyor. Ayrıca alınan bilgiye göre Hilal Altınbilek istikrarlı bir şekilde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat vermeye devam edecek. Dizi severler Hakan ve Züleyha arasında olan karmaşık çatışmayı da eleştirdi. Bu kavganın biran önce son bulmasını istedi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her hafta perşembe akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor.