Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Rakip; Bir Zamanlar Kıbrıs Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Rakip; Bir Zamanlar Kıbrıs Geliyor!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3 sezondur fırtına gibi bir esip geçiyor. Adana'nın Çukurova ilçesinde çekimleri yapılan dizinin 4. sezonu da izleyicilerle buluşacak. Fakat bir Zamanlar Çukurova dizisini yerinden etmeye hazırlanan bir dizi geliyor.

A+A-

TRT 1'de 1 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Kıbrıs, birinciliği zorlayabilecek mi? Mucize Doktor dizisinin ilk sezonu muhteşem çıkışı ile Bir Zamanlar Çukurova'yı ikinciliğe itmişti.

Mucize Doktor dizisinin ilk sezonda yaptığı gibi Bir Zamanlar Kıbrıs'ta aynı şekilde birinciliği oynayabilecek mi?

Kıbrıs Halkının Yaşam Mücadelesini Anlatacak

Kıbrıs halkının yaşam mücadelesini anlatacak. Bir Zamanlar Kıbrıs, halkın yaşadığı büyük dramı ekranlara getirecek. Dizinin her bölümünün 60 dakika olması beklenirken dizinin 120 dakika olacağı açıklandı.

bir-zamanlar-kibris.jpg

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Bir Zamanlar Çukurova'yı tahtından sağlayabilecek mi?

Tarihi Anlara Şahitlik Edilecek…

Tarihi anlara şahitlik edilecek…Ddizinin yapımını Erol Avcı'nın üstlendiği başrollerinde Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir’in oynadığı ve sezonun dev bütçeli yapımı olarak bilinen dizi 1 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi tarihi gerçekler çerçevesinde özgürlük ve varoluş mücadelesi konu alacak. 1963 yılında kanlı noel gecesi olarak akıllara kazınan Kıbrıs Rumlarının, Kıbrıs Türklerine düzenlediği saldırıda dizinin sahneleri arasında yer alıyor.