Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Ayrılan Başrol Oyuncusu Tekrar Diziye Dönüyor

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Ayrılan Başrol Oyuncusu Tekrar Diziye Dönüyor

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bazı gelişmeler yaşandı. Murat Ünalmış'ın diziye geri dönme ihtimali var. Ünlü oyuncu Demir karakterine hayat verebilir. İbrahim Çelikkol ve Murat Ünalmış birlikte oynayacak mı? Merak edilen soru Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yanıt buluyor.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol oyuncusunun geri dönme ihtimali arttı. Dizinin yeni bölümü gösteriyor ki İbrahim Çelikkol'un yanı sıra bir isim daha dizide varlığını hissettirecek. Sinan karakterinin başrolde olduğu gözükmekte. Ancak işlerin rengi değişecek. Çünkü son bölümde Züleyha'ya gelen pakette önemli bir detay vardı.

Murat Ünalmış Diziye Dönebilir!

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Züleyha'ya Demir'in yüzüğü verildi. Gizli pakette gelen bu yüzük izleyicileri heyecanlandırdı. Züleyha da onun yaşadığını düşündü. Murat Ünalmış diziye geri mi katılacak? Çünkü ünlü oyuncunun hayat verdiği Demir karakteri şaşırtıcı bir şekilde ortadan kaybolmuştu. Kendisi ölse idi bu konuda bir ihtimal kalmayacaktı. Ancak kaybolması, dizinin ilerleyen bölümlerinde tekrar ortaya çıkabileceği ihtimalini doğuruyor. Tüm bu gelişmelerle beraber başarılı oyuncu için nasıl bir karar verilecek heyecanla beklenmekte.

Sinan ve Demir Bir Olacak!

İbrahim Çelikkol'un hayat verdiği Sinan ile Murat Ünalmış'ın Demir'i birlikte hareket edecek. Eğer dizi senaryosu beklediğimiz gibi giderse Bir Zamanlar Çukurova reytinge doyacak. ATV'de yayınlanan dizide yaşanan gelişmeler çok şaşırtıyor. İzleyiciler hiç beklemediği bir anda Demir sürprizi ile karşılaştı.