Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Demir Yaman’ı Belli oldu! Bakın Hangi İsimle  Anlaşıldı…

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Demir Yaman’ı Belli oldu! Bakın Hangi İsimle Anlaşıldı…

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara geldiği her bölüm ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin sezon finalinden önce ve sonra diziden birçok isim ayrılmıştı. Dizideki ayrılıklar sevenleri bir hayli üzerken izleyici dizinin nasıl devam edeceği yönünden sorular sormaya başladı. Dizi ise radikal bir karar alarak yeni bir isimle anlaştı. Dizinin yeni Yaman’ı olay olacak…

A+A-

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Dizinin başrollerinde Hilala Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Hande Soral yer aldı. Dizi ayrılık haberleri ile çalkalanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Demir Yaman’ın yani Murat Ünalmış’ın diziden ayrıldığını sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile duyurmuştu.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Neler Oluyor…

Diziden önce Vahide Perçin ondan sonra Uğur Güneş, Esra Dermancıoğlu, Melike İpek Yalova, Nazan Kesal derken şimdide Murat Ünalmış diziden ayrılan isim oldu. Daha önce dizisinin Ali Rahmet Fekeli’si ile sette gerginlik yaşadığı bilinen Ünalmış daha sonra dizideki partneri ile aşk yaşadığı iddia edilmiş ve kavga ettikleri için diziyi bıraktığı söylenmişti. Murat Ünalmış’ın da sosyal medya üzerinden beraber oldukları fotoğrafları kaldırması iddiaları doğrular niteliktedir.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yeni Yamanı Belli Oldu!

TV8 ekranlarında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ününe ün katan başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ATV ile anlaştı. Kuliste dolaşan haberlere göre ise Bir Zamanlar Çukurova dizisi için yakışıklı oyuncuya teklif gitti ve oyuncunun da teklife sıcak baktığı yönünde.