Bir Zamanlar Çukurova İzleyicilerle Alay mı Ediyor? ATV Dizisinde Çekim Hataları Var!

Bir Zamanlar Çukurova İzleyicilerle Alay mı Ediyor? ATV Dizisinde Çekim Hataları Var!

Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz sezon çekim hataları ile adından söz ettirdi. ATV dizisi, bu çekim hatalarından ötürü büyük sorunlar yaşadı. Yeni sezonda Sinan Gümüşoğlu yani İbrahim Çelikkol da oynuyor. İşte yeni bölümlerde yaşanacaklar...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde izleyiciler yaşananlar karşısında ne diyeceğini bilemedi. Dizinin yeni sezonu başladı ve heyecanlı hikaye devam ediyor. Diziye katılan oyuncuların yanı sıra geçen sezona damga vuran Züleyha karakteri de büyük ilgi çekti. Olaylar peşi sıra gelişirken, bir sonraki bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. Peki dizinin geçmiş bölümlerinde bazı sahneler neden böyle çekildi? ATV dizisindeki mantık hataları izleyicileri çileden çıkardı.

Bir Zamanlar Çukurova Çekim Hataları

Bir Zamanlar Çukurova'daki çekim hatalarının ucu bucağı adeta yok. Saniye'nin mezarlığı ziyarete gittiği sahnede su testisi birkaç saniye sonra bir anda ortaya çıkıyor. Mezarın yanı başında belirerek izleyicileri şaşırtıyor. Bunun yanı sıra bazı sahnelerde ise oyuncuların saç şekilleri, gömleklerindeki açık düğme sayısı gibi pek çok detay bir anda değişmekte. İzleyiciler bu görüntüler karşısında ne tepki vereceğini bilemedi. Geçtiğimiz sezon çekim hatalarıyla geçti diyebiliriz. Ancak yeni sezonda buna dikkat edilmesi bekleniyor.

Yeni Sezonda Neler Yaşanacak?

Dizinin yeni sezonda Sinan Gümüşoğlu karakterinin ön plana çıktığı bölümleri izleyeceğiz. Haliyle oldukça heyecanlı geçecek bu bölümlerde çekim hataları olacak mı yakında ortaya çıkacak.