Bir Zamanlar Çukurova Kadrosuna Yeni İsim! Çukurova Çok Karışacak..

Bir Zamanlar Çukurova Kadrosuna Yeni İsim! Çukurova Çok Karışacak..

Bir Zamanlar Çukurova dizisi transfere doymak bilmiyor. Geçtiğimiz sezon kadrosundan neredeyse bütün oyuncularına veda eden dizi yeni sezonda bu eksikliği doldurmaya çalışıyor. Son olarak gelen bilgilere göre dizinin kadrosuna yeni bir isim daha eklendi.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezona ara vereli epey bir zaman oldu. Dizi sezon finali olsa da, hala konuşulmaya devam ediyor. Sevilen dizi özellikle son bölümünde kadrosunda başrol karakteri Demir Yaman'ı da kaybetmiş, bu gelişmeyle beraber ortalık iyice karışmıştı. Sezon başından beri zaten birçok oyuncuya veda eden dizi, bu vedayla beraber büyük bir tepki almıştı.

Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor..

Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna yeni sezonda verilen bilgilere göre başrol olarak son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol'u ekleyecekti. Bu transferle beraber yeni bir transfer haberi daha geldi. Diziye yine bir diğer başarılı oyuncu  Erkan Bektaş'ın katılacağı öğrenildi. Bu oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağı ise henüz belli olmadı.

Bir Zamanlar Çukurova bomba gibi geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezona büyük oyuncu kayıpları yaşasa da bomba gibi geliyor. Sevilen dizi kadrosuna kattığı yeni isimlerle beraber, aksiyon dolu senaryosu ile de seyircilerini ekrana kilitlemeyi planlıyor.