Bir Zamanlar Çukurova Reytinglerde Yüzü Güldü! Dizi Final Öncesi Rekor Kırdı!

Bir Zamanlar Çukurova Reytinglerde Yüzü Güldü! Dizi Final Öncesi Rekor Kırdı!

Bir Zamanlar Çukurova'nın reyting performansı izleyiciyi mutlu etti. Dizinin yeni sezonda da devam edeceği belirtildi. Peki Ümit ve Demir arasında neler yaşanıyor? İşte Bir Zamanlar Çukurova reyting sonuçları ve final bölümüne dair detaylar...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin geçen sezon ve bölümlere rağmen hala zirvede olması izleyicilerin desteği sayesinde mümkün oluyor. Ayrıca dizide yaşanan olayların bu kadar fazla ses getirmesi de yükselişi etkiledi. Dizilerin reyting sonuçları açıklandı ve tahmin edebileceğiniz üzere bazı yapımlar zirvede yer aldı. Tüm reyting gruplarında birinci olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova, adeta rekor kırdı. Peki dizide neler yaşanıyor?

Bir Zamanlar Çukurova Reyting Birincisi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reyting birincisi belli oldu. Total, AB ve ABC1 gruplarında birinci olarak rakiplerine gözdağı vermeyi başardı. Ayrıca Demir ve Ümit arasında yaşanan çatışma da diziyi izlenebilir hale getiriyor. Peki dizinin yeni bölümünde izleyiciyi ne gibi sürprizler beklemekte?

Züleyha Demir'i Kurtarabilecek mi?

Züleyha, Demir'in hapse girmesinden sonra kollarını sıvadı ve alternatif çözümlere yoğunlaştı. Şadi ile işbirliği yaparak Fikret'i bulmaya çalışacak. Fakat bu esnada başına gelenler dizinin kaderini belirleyebilir. Bir Zamanlar Çukurova'nın ATV'deki yayını yine rekorlara imza atacak. Bakalım sevilen dizide Fekeli gerçeği ortaya çıkacak mı?

Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın başrolde oynadığı dizide pek çok ünlü ismin yan karakterlere hayat verdiği biliniyor. Dizinin şu an için gidişatı oldukça güzel. Umarız böyle devam eder ve izleyiciyi memnun eder. Diziyi yeni sezonda da izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.