Bir Zamanlar Çukurova Setinde Beklemedik Olay! Adana Resmen Karıştı..

Bir Zamanlar Çukurova Setinde Beklemedik Olay! Adana Resmen Karıştı..

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setine çok önemli bir olay yaşandı. Nazan Kesal'in başrolde olduğu bu olay sonucunda kendisi şaşkınlığını bir türlü gizleyemedi. Peki ünlü oyuncunun başına ne geldi? Sosyal medyada sıklıkla konuşuldu ve insanlar duygu dolu yorumlar attı. İşte Sevda karakterini canlandıran Nazan Kesal'in başına gelenler...

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Hem dizi içi hem de dizi dışında pek çok olayın yaşandığı sevilen dizide bu sefer gözler Nazan Kesal'in üstündeydi. Sosyal medyada çok konuşulan ve gündem haline gelen bu olay karşısında izleyiciler de sessizliğini bozdu. Peki Sevda karakterine hayat veren ünlü oyuncuyu bekleyen gelişme ne oldu?

Nazan Kesal Başına Gelenlere Şaşırdı!

Nazan Kesal'in set içerisinde başına gelenler onu adeta şaşırttı. Ünlü oyuncunun doğum günü olduğunu bilen set ekibi ona sürpriz doğum günü kutlaması hazırladı. Karşılaştığı görüntü karşısında şok olan ve mutluluktan ne söyleyeceğini bilemeyen ünlü oyuncunun keyfi yerindeydi.

Sosyal Medyada İlgiyle Karşılandı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Sevda'sı olan Nazan Kesal'in mutluluk pozları verdiği ve pasta mumunu üflediği anlar kameraya yansıdı. Mutlu olduğu görüntüleri gören izleyiciler de oldukça duygusal anlar yaşadı. Sevilen ismin dizinin senaryosunda önemli bir konumda olduğu ve canlandırdığı karakter bakımından da çok sevildiği biliniyor.