Bir Zamanlar Çukurova Setinde İbrahim Çelikkol Kavga Etti! Dizi Setinde Kavganın Nedeni Ortaya Çıktı!

Bir Zamanlar Çukurova Setinde İbrahim Çelikkol Kavga Etti! Dizi Setinde Kavganın Nedeni Ortaya Çıktı!

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları kavgaya tutuştu. Başrol oyuncularının ettiği kavga büyük dikkat çekti. Peki iki oyuncu neden bir anda tartıştı. Kimlerin kavga ettiği ve nasıl barıştırıldığı merak ediliyor. Dizi çekimleri iptal edilecek mi?

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde yaşanan gelişmeler dikkat çekiyor. Pek çok kişi oyuncuların kavga ettiği iddiası ile ilgilendi. Peki dizi setinde neler oluyor? Özellikle de son zamanların en dikkat çeken oyuncu kavgalarından birine imza atıldığı düşünülüyor. Başrolde oynayan iki oyuncu bir anda kavgaya tutuştular. İşte iddialarla birlikte oyuncuların yaşadığı kavgaya ilişkin detay...

Furkan Palalı Tepki Gösterdi!

Furkan Palalı, İbrahim Çelikkol'un sürekli olarak diziye geç gelmesine ilişkin tepki gösterdi. İbrahim Çelikkol da karşılıksız kalmayınca ikilinin birbiriyle hararetli bir tartışma girdiği belirtiliyor. Daha sonra dizi setindeki çalışanlar tarafından ayırıldılar. Haliyle bu durumun bir şekilde çözülmesi gerekiyordu.

Uzlaşma Sağladılar

İddialara göre kavga eden ikili, bir şekilde uzlaştırıldı ve artık dizi setinde sorunsuz çekimlere devam ediliyor. ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan bu gelişme sonrasında diziye yansıyacak bir gelişme olur mu pek sanılmıyor. Dolayısıyla sevilen dizi ile ilgili başka gelişme kalmadı.