Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonuna Ayrılıkla Başlıyor! ATV Dizisinden Ayrılan Oyuncu Kim?

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonuna Ayrılıkla Başlıyor! ATV Dizisinden Ayrılan Oyuncu Kim?

Ünlü oyuncu, ailesine vakit ayırmak için Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrıldı. Başarılı ismin ayrılığı sonrasında onun yerine kimsenin gelmediği öğrenildi. Dizinin oyuncu kadrosu için bir çalışma başlatılmadı. Peki başrol oyuncusu diziye hemen veda mı edecek? İzleyiciler ATV kanalındaki bu ayrılığa anlam veremedi.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki büyük ayrılık izleyicileri üzecek. Çünkü dizinin başrol karakterleri tek tek ayrılıyor. Başrolde yer alan ünlü oyuncunun ayrılık nedeni de hızlı bir şekilde belli oldu. ATV'de ekrana gelen dizi, yeni sezonunda farklı oyuncularla yoluna devam etmek zorunda kalacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kim ayrıldı?

Hande Soral Diziye Veda Ediyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni sezondan itibaren ayrılacak ismi belli oldu. Başarılı oyuncunun ekranlara veda edeceği öğrenildi. Kendisinin bir süredir eşi ile görüşemediği ve beraber vakit geçiremediği açıklandı. Eşi İsmail Demirci ile vakit geçirebilmek adına dizi kariyerine bir süreliğine ara vereceği öğrenildi. Başarılı ismin ani ayrılığı karşısında izleyiciler biraz üzüldü. Sosyal medyada kendisine diziden ayrılmaması gerektiğine yönelik yorumlar dahi yapıldı.

Bir Zamanlar Çukurova'ya Kim Katılacak?

Bensu Soral'ın ayrılığı sonrası dizide onun yerini kimin dolduracağı merak ediliyor. Henüz bir açıklama yapılmadı ancak yeni transfer İbrahim Çelikkol dışında başka hangi ismin diziye katıldığı açıklanmış değil. Muhtemelen dizinin yeni sezonunda her şey çok daha net hale gelecek.