Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli'nin Fişi Çekildi! Kerem Alışık Diziden Neden Ayrılıyor?

Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli'nin Fişi Çekildi! Kerem Alışık Diziden Neden Ayrılıyor?

Kerem Alışık, birkaç yıldır Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrolü olarak karşımıza çıkıyordu. Ünlü oyuncunun yeni sezonda diziden ayrılacağı iddia edildi. Ali Rahmet Fekeli diziden ayrılacak mı? ATV'de yayınlanan Demir karakteriyle ilgili yeni gelişmeler var. Murat Ünalmış'ın diziye döneceği konuşuluyor.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki gelişmeler herkesi şaşırtıyor. İzleyiciler, Fekeli karakterine ne olduğunu sormaya başladı. Kerem Alışık'ın canlandırdığı Ali Rahmet Fekeli diziden ayrılabilir. Ünlü oyuncu yeni sezonla beraber ayrılık sinyallerini ister istemez vermişti. Ancak diziye veda edeceği kesin değildi. Bu nedenle izleyiciler başta olmak üzere diziyi takip eden pek çok kişi beklemeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonuna damga vuran İbrahim Çelikkol, Sinan karakteriyle dizinin başrolleri arasına girdi.

Fekeli Diziden Ayrıldı mı?

Fekeli'nin dizide daha az gözükmesi izleyicileri paniğe soktu. Çünkü başarılı oyuncu hakkında zaten ayrılık iddiaları gündemdeydi. Şimdi ise diziye veda etme ihtimali çok konuşulur hale geldi. Kerem Alışık'ın şu an için ekranlara veda etmediği ancak kendi isteği doğrultusunda ayrılma ihtimali olduğu belirtiliyor.

Murat Ünalmış Diziye Dönecek mi?

Murat Ünalmış'ın diziye döneceği iddia edildi. Oyuncunun hayat verdiği Demir karakterinin yaşadığına ilişkin bazı bilgiler ortaya çıkınca izleyicileri heyecan sardı. Çünkü ünlü oyuncu diziye hızlı bir dönüş yapabilir. Fakat geçmişte Kerem Alışık ile yaşadığı sorunlar ve çeşitli set kavgaları nedeniyle diziye bir daha dönmemek üzerine ayrılma ihtimali de bulunuyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda ATV dizisinde nasıl bir karar alınacağını göreceğiz.