Bir Zamanlar Çukurova'da Ortalık Karışıyor! Bir Aşkın Sonu Gelecek

Bir Zamanlar Çukurova'da Ortalık Karışıyor! Bir Aşkın Sonu Gelecek

ATV ekranlarının rekortmen dizisi Çukurova'nın geçtiğimiz akşam ekrana gelen yeni bölümünde ortalık çok karışıyor. Dizi ekrana gelen bölümüyle seyircisine sürprizlerle dolu anlar yaşatırken, bir taraftan da çok sinirlenmelerine sebep oldu.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova'da neler oluyor ?

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında ki yerini büyük başarıyla koruyan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde geçtiğimiz bölümde çok kritik gelişmeler yaşandı. Dizide yavaş yavaş yerine oturmaya başlayan aşk tekrar bozulmaya başlandı. Dizi özellikle son zamanlarda kadrosunda yaşanan büyük oyuncu kayıplardan sonra senaryosuna heyecan katmak isterken, bir taraftan da izleyicileri sinirlendirmeye başladı. Hikayesinin yavaş yavaş bittiği düşünülen dizi yeni gelişmeler sayesinde heyecanına heyecan kattı.

Bir Zamanlar Çukurova final tarihi belli oldu mu ?

Çukurova dizisinin final tarihi hakkında herhangi resmi açıklama gelmese de, sezon finali olacağı tarih çok kolay bir şekilde tahmin edilebiliyor. İlk başlarda final kararı alan dizinini yüksek reytinglerinden dolayı bu kararından cayarak ekranlara veda etmeyecek olması birçok kişiyi sevindirmişti. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara yaklaşık olarak mayıs ayının sonlarında yayınlanan sezon finali bölümüyle veda edecek. Yeni sezonda ise yine karşımıza çıkacak.

Bir Zamanlar Çukurova sezon finali bölümüne kadar ATV ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelecek.