Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz Tekrar Sahnede İzleyiciler Şok Oldu

Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz Tekrar Sahnede İzleyiciler Şok Oldu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterinde gösterdiği performans ile dikkatleri üzerinde toplayan Uğur Güneş, yeni dizi hazırlıklarına başladı. Bu esnada Uğur Güneş'in fotoğrafının altına yapılan yorum ise gözlerden kaçmadı. İşte haberin detayları...

A+A-

Diziden bir isim ile hala sıkı iletişim içinde olan oyuncu, yeni dizisi için çalışmalara başladığını duyurdu. ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılan Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar isimli yeni projede rol alacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Uğur Güneş, hayranları tarafından da yakın takibi alındı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı olarak bilinen Uğur Güneş'in fotoğrafının altına gelen bir yorum hayranlarını kahkahaya boğdu.

Hala İletişim İçinde Oldukları Ortaya Çıktı

Hala iletişim halinde oldukları ortaya çıktı. Yeni projesi için sıkı bir tempoda çalışan yetenekli oyuncu kondisyonu sağlamak için spora başladığını açıkladı.

Bu süreci sosyal medyadan hayranları ile paylaşan Uğur Güneş’in fotoğrafının altına eski dizideki oyuncu arkadaşı da yorum yaptı.

Melike İpek Yalova Kahkahaya Boğdu

Melike İpek Yalova kahkahaya boğdu. Yılmaz karakterinin eşi rolünü oynayan Melike İpek Yalova Uğur Güneş’in fotoğrafının altına yorum yaptı. İkilinin fotoğraf altında konuşması hayranlarını şaşkına çevirdi.

Melike İpek Yalova'nın Uğur Güneş’in fotoğrafımın altına yorum yapması ikilinin hala görüştüğünü gözler önüne serdi. Hatta Melike İpek Yalova'nın yaptığı yorum herkesi güldürmeyi başardı.