Bir Zamanlar Çukurova'dan Züleyha Ayrıldı! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Değişti

Bir Zamanlar Çukurova'dan Züleyha Ayrıldı! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Değişti

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da finale yakın bir başrol oyuncusu daha veda etti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yine başrol oyuncusu değişimi yapılacak sevilen dizideki bu karara izleyiciden tepki geldi.

A+A-

ATV ekranların fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova kahreden ayrılık yaşanıyor! Bir Zamanlar Çukurova başrol oyuncusu diziye veda ediyor! Bir Zamanlar Çukurova artık Demir Yaman ve Züleyha aşkı bitti! Çekimler tamamlandı ünlü isim evine dönüyor!

Bir Zamanlar Çukurova üzen veda!

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova ekibinden üzen veda! Bir Zamanlar Çukurova başrol oyuncusu diziye veda etti! Son çekim sahneleri sonrası duygusal anların yaşandığı Adana'da ünlü oyuncu evini ve eşyalarını toplayarak diziye veda ettiğini duyurdu!

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova ayrıldı!

ATV ekranlarında 1. bölüm itibariyle yer aldığı Demir Yaman karakteriyle çok sevilen Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda etti. Sezon başında Yılmaz'ın vedası sonrası Züleyha ve Demir aşkı 4. sezon onayı almıştı ancak Murat Ünalmış sevilen diziden ayrıldı!

Demir Yaman dönemi tamamen bitti!

Eve yapılacak baskınla hayatını kaybedecek Demir Yaman karakteri Bir Zamanlar Çukurova tamamen ayrılacak. demir Yaman'sız Züleyha yeni bir başrol gelecek ancak hayranları bu kadar ayrılık sonrası diziyi bitirin mesajları atıyor!

Demir Yaman Bir Zamanlar Çukurova neden ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova seti Türkiye'nin en onaylı setleri arasında yerini alıyor. Hem Züleyha karakteri oynayan Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış hemde Fekeli karakterini oynayan Kerem Alışık arasında sette sürekli kavgalar çıktı. Bu kavgalarda Fekeli gitsin diyen Murat Ünalmış, sezon sonu gidecek derken Fekeli kalmasıyla birlikte adeta çileden çıktı ve yapımcıyla anlaşarak veda ettti.

Murat Ünalmış diziden çıkış nedeni ne?

Dizi üzerine kurulmuş Yaman'lardan kimse kalmadı. Murat Ünalmış diziden ayrılma sebebi olarak Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek gösterilebilir. Ancak Murat Ünalmış'a bir çok teklif yağdığı ve diziden de Adana'dan ayrılmak isteği biliniyordu. Murat Ünalmış tekrar diziye dönme ihtimalinin bulunmadığını ve Demir Yaman karakteri diziden dönmemek üzere ayrılacağı öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova'da ilk bölüm itibariyle 3. başrol vedası sonrası Hilal Altınbilek reytingleri devam ettirebilecek mi merak ediliyor.