Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinden İzleyici yıkan ayrılık haberi geldi

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinden İzleyici yıkan ayrılık haberi geldi

TRT 1'in tarihi dizilerinden Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi başrol oyuncusu resmen diziden ayrıldığını duyurdu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile ilgili son gelişmeler..

A+A-

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 9. bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin ilk bölümlerindeki yüksek reytinginden pek de bir eser kalmadığı görüldü. Bu nedenle önümüzdeki sezon final yapacak mı soruları sorulmaya başlandı. Ayrıca diziyle ilgili önemli bir değişiklik haberi de geldi. 2. sezon ne kadar etkili geçecek göreceğiz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetmeni Değişti

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yönetmeni ilk sezon sonuna kadar Hakan İnan olmuştu. Ünlü yönetmenin diziden ayrılmasıyla beraber kimin yönetmen olacağı merak edildi. Dizinini ilk sezonu güzel geçti. Yönetmenin payı da hesaba katıldığında reytinglere önemli bir etkisi olduğu söylenebilir.

Bölüm Süreleri Uzayacak!

TRT 1'de ekrana gelen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde bölüm süreleri 120 dakikaya uzayacak. Bu da demek oluyor ki dizinin sahne çekimleri biraz daha zor hale gelecek. Çünkü dizi bölüm sürelerinin uzaması normal akıştan daha fazla sahne çekilmesi anlamına geliyor. Kimi zaman bu sahneler daha çok fon müzikli anlarla doldurulabilir. Bu da dizinin süre için çeşitli yöntemler uygulamasına yol açacaktır. İzleyiciler uzun dizi yerine yeteri kadar ve etkili dizi görmek isteyecektir.