Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı? Son Karar Kesinleşti..

Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı? Son Karar Kesinleşti..

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon yer alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni sezonda yer alıp, almayacağı büyük bir merakla beklenirken, bu konuyla ilgili ilk gelişmeler gelmeye başladı. Dizinin ne zaman sete çıkacağı belli oldu.

A+A-

Yeni sezonda yayınlanıp, yayınlanmayacağı en çok merak edilen dizilerden biri de TRT 1 ekranlarının sevilen projesi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi. Dizi yayınlandığı günlerde yüksek reytingler alsa da, neredeyse her hafta çeşitli final iddiaları ile gündeme geliyordu. Dizinin reytinglerinin bu kadar başarılı olmasına rağmen final tehlikesi yaşamasını kimse anlayamazken, seyirci de bir taraftan isyan ediyordu.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı ?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yeni sezonda kesinlikle yayınlanacak. Dizi merakla beklenen yeni sezon, yeni bölümleriyle gelecek sezonda da sevenlerinin karşısına çıkacak. Projenin kadrosunda herhangi bir değişikliğe gidilmesi beklenmezken, bu konuda yeni kararlar alınabilir. Diziye beklenmeyen bir şekilde yeni transferler de gerçekleşebilir.

Bir Zamanlar Kıbrıs sete çıkıyor..

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi çok yakında sete çıkmaya hazırlanıyor. Diziyle ilgili paylaşılan bilgilere göre dizinin çekimleri 27 Ağustos tarihinde başlayacak. Dizinin yönetmeni değiştirilse de, ekipte herhangi bir farklılık olmayacak. Çekimlerin tamamlanmasının ardından en kısa zamanda yeni sezon izleyiciler ile buluşmaya başlayacak.