Bir Zamanlar Kıbrıs'ta Görülmemiş Çekim Hatası! İzleyicilerden Tepki Geldi

Bir Zamanlar Kıbrıs'ta Görülmemiş Çekim Hatası! İzleyicilerden Tepki Geldi

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yaşanan olaylar ve dizinin ilerleyiş şekli izleyicini beğenisine sunuldu. Sosyal medyada çok fazla sayıda eleştiri gelirken bu eleştiriler genellikle ikiye ayrıldı. Diziyle ilgili gelen eleştiriler ve çekim hataları neler? Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki o hatalar diziye damgasını vurdu. Eleştiriler ve açıklamalar peşi sıra geldi.

A+A-

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, yayınlanalı birkaç bölüm olmasına karşın izleyici tarafından bir hayli beğenildi. Dizideki sahnelerden konulara kadar ilgiyle karşılanan diziyle ilgili izleyicilerin belli başlı eleştirileri de bulunuyor. Çünkü bir dizinin daha iyi olması için bu tarz değerlendirmeler maruz kalması da şart.

İzleyiciler Dizi Hatalarını Keşfetti

Dizide çok fazla müzik olması izleyici rahatsız etti. Neredeyse her sahneye konulan müzikler dizinin akışını olumsuz etkiliyor. Yansıtılmak istenen duygu tam olarak izleyiciye geçemiyor. Bu nedenle dizi izleyicilerinin eleştirilerde bulunduğu görüldü. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yaşanan gelişmeler gösteriyor ki bu konuya dikkat edilirse dizi daha fazla izlenebilir. Önümüzdeki hafta değişimin ne kadar etkili olacağını göreceğiz.

Drama Fazla Yer Verilmiyor

Dramatik ve acılı sahnelere çok fazla yer verilmediği ortaya çıktı. Bunun nedeni ise sorulduğunda dizideki olumsuz anların çok fazla yansıtılmaması izleyicinin etkilenmemesi açısından önemli. Gerçekten de Kıbrıs'taki Türklerin yaşadığı zorluklar kaleme alındığında çok acıklı sahnelerin olduğu görülmekte. O yüzden sahnelerdeki acı ve dramı biraz azaltmak izleyici açısından daha iyi olacaktır.