Bizimkiler Dizisinin Halis'i Ali Uyandıran'dan Türk Dizileri İçin Şok Sözler!

Bizimkiler Dizisinin Halis'i Ali Uyandıran'dan Türk Dizileri İçin Şok Sözler!

Bizimkiler dizisinin 13 yıllık yayın hayatında büyük katkısı bulunan Ali Uyandıran, yaptığı açıklamalarla Türk dizilerinden bahsetti. Başarılı oyuncu, Bizimkiler dizisinde Halis karakterini canlandırıyordu. Bizimkiler dizisinin oldukça özel olduğundan bahsetti ve şimdiki dizilerdeki eksikleri açıkladı.

A+A-

Bizimkiler dizisinin başarılı oyuncularından Ali Uyandıran, yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Oyuncunun dizi sektörüne dair söyledikleri can kulağıyla dinlendi. Bizimkiler dizisiyle 13 sene boyunca ekranda kalan dizi, bu anlamda Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri haline geldi. Dizide Halis karakterine hayat veren usta oyuncu Ali Uyandıran ise günümüzdeki diziler atıfta bulunarak eksikler hakkında bilgi verdi. Şöhret olma yolunun fazlasıyla değiştiğini vurguladı. Bizimkiler dizisiyle büyümüş izleyiciler ise ünlü oyuncuya hak verdi.

Genç Oyuncular Ön Plana Çıkarılıyor

Ali Uyandıran'ın dizi sektörüne ilişkin söylediği, genç oyuncularla çalışılmak istenmesi ve usta oyuncuların geri planda kalması sektörün kanayan yarası haline gelmiş durumda. Usta isimlerin bilgi birikiminden yararlanılmaması büyük eksiklikleri doğurabilir. Bu konuya dikkat çeken Ali Uyandıran, ayrıca kendi zamanlarında yaşanan dizi deneyimlerini de aktardı.

Bizimkiler Gibi Dizi Çıkarmak Zor

Bizimkiler dizisinin Türk aile yapısını en iyi şekilde anlattığını söyleyen usta oyuncu, ortaya koydukları eserin ne kadar önemli olduğundan bahsetti. Özellikle de son zamanlardaki dizilerle kıyaslandığında gerek aile ve apartman ilişkileri, gerekse dizilerin ömrü bakımından Bizimkiler'in çok daha ayrı bir konumda olduğunu dile getirdi.

Etiketler : ,