BluTV Abonelerine Sevinçten Çıldırtacak Haber! Üyelik Ücretleri Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı..

BluTV Abonelerine Sevinçten Çıldırtacak Haber! Üyelik Ücretleri Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı..

İçerisinde birçok dizi ve film bulunduran dijital platform BluTV bu ayda kullanıcılarını çok memnun edeceğe benziyor. Kasım ayı takvimini açıklayan BluTV'de birbirinden farklı dizi ve filmler bu ayda kullanıcılarını bekliyor olacak.

A+A-

BluTV'de bu ayda birbirinden çeşitli ve merak uyandırıcı dizi-filmler kullancıları ile buluşacak. Kullanıcılar sadece dizi ve filmle de yetinmeyecek birçok belgeseli de istediği zaman izleyebilecek. Ülkemizin en çok kullanılan dijital dizi-film platformlarının başında gelen BluTV kasım ayında hangi içerikleri kullanıcılarını bekliyor paylaştı. Yeni dizi ve projeler seyirciyi çok memnun etti.

BluTV'de bu ay neler var ?

BluTV'de bu ay kısa bir zamanda büyük beğeni toplayan  ‘Taksim Hold’em’, Emre Yeksan’ın Türkiye ve dünya festivallerini gezen ödüllü filmleri ‘Körfez’, ‘Yuva’ ve Güven Kıraç, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Bozkurt ile Yücel Erten’i buluşturan ‘Kavşak’, Türkiye sinemasının arasına katılacak. Bununla beraber birçok farklı belgeselde seyircilerini bekliyor olacak.

BluTV'de büyük indirim..

BluTV çok kısa bir zaman için üyelik ücretini 12.90 TL'ye kadar indirdi. Sizde bu fırsatı kaçırmamak istiyorsanız acele etseniz iyi olur.

Etiketler :