Böyle Kutlama Görülmedi Boşandı Davul Çalıp Oynadı! Görenler Şaşırdı…

Böyle Kutlama Görülmedi Boşandı Davul Çalıp Oynadı! Görenler Şaşırdı…

Çilem Ülkerler, 2 yıl süren boşanma davasının ardından zafer elde etti. Adana’da yaşayan kadın 18 yıllık eşinden boşandı. Kutlaması ile ilgili ise “Bir gelin nasıl davul zurnayla gidiyorsa, boşandığında da bunu yapabilir” dedi. Görenler şaşırdı davulcu ne yapacağını bilemedi.

A+A-

Öğretmen olan 2 çocuk annesi Çilem Ülkerler, şiddet gördüğü eşinden boşanmak istedi ve 2019 yılında boşanma davası açtı. 2 çocuğunu da yanına alarak giden kadın Adana Çukurova İlçesi Toros Mahallesi’ne taşındı. Fakat eşi boşanmaya yanaşmadı. 2019 yılında açtığı dava bugün sonuçlandı ve kadın sonuç karşısında kendini tutamadı bakın nasıl kutladı.

Zafer Kutlaması…

2 yıl süren boşanma davası bir neticeye bağlandı ve Çilem Ülkerler şiddet gördüğü eşinden boşandı. Boşanmasını “zafer” olarak gören kadın oturduğu apartmanın otopark kısmın da adete düğün yaptı. Davul zurna eşliğinde kutlama yapan kadının ne kadar mutlu olduğu gözlerinden belli oluyor.

“Boşanmanın Bir Zafer Olduğunu Düşünüyorum”

Boşandığı için çok mutlu olan kadın birçok zorluk çektiğini ve çok kötü günler yaşadığını söyledi. Meşale yakıp kutlama yapan kadını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aynı zamanda Ülkerler, “Bir gelin nasıl davulla gidiyorsa, boşandığında da davul çalınabilir” dedi. Davulcu bile hayatında ilk defa boşanan biri için davul çaldığını söyledi.