Bu Sefer Bedava Oyun Steam'dan Geldi! 400 TL'yi Aşan Değerli Oyun Artık Ücretsiz!

Bu Sefer Bedava Oyun Steam'dan Geldi! 400 TL'yi Aşan Değerli Oyun Artık Ücretsiz!

Steam, kendisinden beklenmeyen bir sürprize imza attı. Spor kategorisinin en popüler oyunlarından biri artık ücretsiz olarak oynanabilecek. Üstelik kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza kadar sizin olacak. Peki Steam hangi oyunu ücretsiz yaptı? Bedava olarak verilen oyunla ilgili son gelişmeler...

A+A-

Steam, normalde yaptığı indirimlerle ve nadir de olsa ücretsiz verdiği oyunlarla adından söz ettiriyordu. Ancak rakipleri kadar fazla oyun vermemekteydi. Şimdi ise öyle bir kampanya başlattı ki duyanların ağzı açık kaldı. Çünkü, 419 TL'yi bulan bir oyun ücretsiz olarak veriliyor. Üsteli kampanyanın bitmesine daha çok var. Peki hangi Steam oyunu ücretsiz oldu?

Madden NFL 22 Ücretsiz Oldu!

Madden NFL 22 oyunu, bir amerikan futbolu oyunu. Dolayısıyla bu spora merakı olanlar mutlaka oyunu bedavaya denemeli. Steam'in oyunculara hediye ettiği bu oyunu almak için vaktinizin olduğunu belirtelim. Peki son tarih ne zaman?

13 Eylül'e Kadar Vakit Var!

13 Eylül'e kadar Steam kütüphanenize eklemeniz dahilinde sonsuza kadar oynayabileceksiniz. Üstelik oyunun PlayStation ve Xbox konsollarında da oynanabiliyor. Dolayısıyla bir taşta birkaç kuş vurmak sizin elinizde. Amerikan futboluna ilgisi olanların severek oynayabileceği bu oyunla ilgili güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Epic Games'ten beklemeye alıştığımız düzeydeki bu fırsatı Steam'de gördük. Gerçekten de oyuncu dünyası şu sıralar şaşırtıcı gelişmelere sahne oluyor. Oyun platformlarının mevcut kitlelerine sahip çıkabilmek için bu tarz etkinlik ve kampanyalar başlattığı tahmin ediliyor. Her halükârda bu rekabetin oyunculara yaradığı açıkça ortada.