Bu Yarışma Türkiye'de Görülmedi! Seneye Bir Zamanlar Çok Şaşırtacak..

Bu Yarışma Türkiye'de Görülmedi! Seneye Bir Zamanlar Çok Şaşırtacak..

Daha önce ülkemizde görülmemiş bir yarışma başlıyor. Konusuyla çok dikkat çeken Seneye Bir Zamanlar yarışması oyuncu Kerem Alışık'ın sunumuyla bu akşam yeni bölümüyle TRT 1 ekranları üzerinden izleyicilerinin karşısına çıkacak.

A+A-

TRT 1 ekranlarında bu akşam son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli Ağa karakteri ile gördüğümüz geçmişte daha birçok projede yer alan ünlü oyuncu Kerem Alışık'ın sunumuyla yeni bir proje başlıyor. Türkiye'de daha önce görülmemiş bir proje olacak yarışma konusu ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Seneye Bir Zamanlar çok beğenildi..

Seneye Bir Zamanlar yarışması Staff Film tarafından çekiliyor ve TRT 1 üzerinde seyircilerle buluşacak. Aylar öncesinden tanıtımları izleyiciler ile buluşan yarışma zaten çok iddialı bir şekilde yayın hayatına başlamıştı. Dizi geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle bu iddiasının karşılığını aldı ve çokta yüksek olmasa da, iyi bir reyting oranına ulaşmayı başardı.

Seneye Bir Zamanlar yarışmasında neler olacak ?

Birbirinden dikkat çeken farklı hayat hikayelerinin bir araya geldiği katılımcılar, stüdyoda bulunan çok büyük bir bir kapıdan içeri giriyor ve “seneye bu zamanlar” adı altında sunucu Kerem Alışık'ın anlatımıyla salona adım atıyor. Katılımcı farklı bir kapıdan içeri girdiğinde ise aradan bir yıl geçmiş hali geliyor. Bu şekilde katılımcının hedefine ulaşıp, ulaşmadığı görülüyor.