Buse Varol Kutlama Gecesinde Yaptığı Açıklamalarla Gündemi Salladı: Buse Varol Hamile mi?

Buse Varol Kutlama Gecesinde Yaptığı Açıklamalarla Gündemi Salladı: Buse Varol Hamile mi?

Mükemmel aileleri ile tanınan Alişan ve Buse Varol, doğum günü kutlamalarında hayranlarını şaşırttı. Buse Varol'un yaptığı açıklamalar, 3. çocuk söylentilerini beraberinde getirdi. Detaylar için okumaya devam edin!

A+A-

Ünlü oyuncu Buse Varol, 33. doğum günü kutlamalarında Alişan ve yakın dostlarından kutlama aldı. Alişan'ın, eşi Buse Varol'un doğum gününü ramazan ayına denk geldiği için erken kutladığı öğrenildi. İki çocuk sahibi olan çift, aile hayatlarına olan düşkünlükleri ile tanınıyor. Geçmişte evliliklerinde kısa süreli kriz yaşayan Alişan ve Buse Varol, aşklarını kazanarak eski mutlu günlerine geri dönmüştü.

alisan.jpg

Buse Varol'un açıklamaları ise kutlama gecesinde herkesi şaşırttı. Varol, "Belki ailemiz daha da büyür" diyerek 3. çocuk söylentilerine neden oldu. Bu sözlerle birlikte hayranları tarafından "Buse Varol hamile mi?" soruları gündeme geldi. Varol'un kilo verdiği de dikkatlerden kaçmadı.

buse-varol-ve-alisan.jpg

Buse Varol, yeni yaşının kendisi için önemli olduğunu belirtti ve sağlık, huzur ve ailesinin büyümesini diledi. Kardeşini kaybetmenin acısını hala yaşayan Alişan ise doğum günü kutlamaları ile ilgili olarak üzüntüsünü dile getirdi. Artık doğum gününü kutlamayacağını söyleyen Alişan, 19 Haziran'ın kendisi için özel bir gün olduğunu belirtti.

Alişan ve Buse Varol'un aile hayatlarına olan düşkünlükleri, sevenleri tarafından takdir ediliyor. Kutlama gecesinde yapılan açıklamalar ise hayranları tarafından merakla bekleniyor. Buse Varol'un 3. çocuk söylentileri ise henüz netlik kazanmamış olsa da, ünlü çiftin hayranları tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.