Buse Varol'dan Alişan'a Şok Sözler! Alişan'a Ne Diyeceğini Şaşırdı!

Buse Varol'dan Alişan'a Şok Sözler! Alişan'a Ne Diyeceğini Şaşırdı!

Alişan ve Buse Varol'un sosyal medya paylaşımları hız kesmeden devam ediyor. Buse Varol, Alişan'ın doğum gününü öyle sözlerle kutladı ki takipçileri bile imrenmeden duramadı. Ünlü türkücünün yanıtı da en az eşinin mesajı kadar beğenildi. Aralarındaki uyum gözlerden kaçmadı. Peki Buse Varol eşi için neler söyledi?

A+A-

Alişan ve Buse Varol arasındaki ilişki, sosyal medyanın gündemi olmaya devam ediyor. Sevilen ikilinin son paylaşımları yine çok konuşuldu. Özellikle de Buse Varol'un yaptığı paylaşım sonucunda takipçiler beğeni yağmuruna tuttu. Seda Sayan, Alişan ve Buse Varol arasındaki tartışmadan sonra üçlü gündemden uzun süre düşmemişti.

Buse Varol Aşkını Haykırdı!

Buse Varol, Alişan ile olan fotoğrafını paylaşarak onunla iyi ki tanıştığını ve evlendiğini vurguladı. Kendisinin doğum gününü kutlayarak ona "aşkım" diye hitap etti. Evlenmelerine rağmen aralarındaki aşkı daima yaşatan ikilinin bu tavrı çok beğenildi. Alişan'ın yanıtı ise olay oldu. Kendisine bu kadar güzel dileklerde bulunan eşi için güzel sözler sarf etti.

Alişan'ın Yanıtı Olay Oldu!

Kendisine aşkını bir kez daha itiraf eden eşi Buse Varol için hep birlikte olacaklarına dair temennide bulunan Alişan, aşkım hitabını kullanmaktan geri durmadı. Böylelikle ekranların romantik ikilisi bir kez daha sevgilerini sosyal medyada göstermiş oldu. Son zamanlarda adlarından sıkça söz ettirdikleri görülüyor.

Doğum Gününü Kutladılar!

Alişan'ın doğum günü olması nedeni ile ailecek doğum günü kutlamayı tercih ettiler. Ayrıca ünlü türkücünün doğum gününü pek çok ünlü dostu da kutladı. Kendisinin bu konuda oldukça mütevazi davranması dikkat çekti.

Etiketler : ,