Büyük Selçuklu Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Olay Olacak Bir Dizi ile Geliyor! Kod Adı Kulüp…

Büyük Selçuklu Dizisinin Yeni Başrol Oyuncusu Olay Olacak Bir Dizi ile Geliyor! Kod Adı Kulüp…

Kod Adı Kulüp, Netflix ekranlarında ekranların da yer alacak olan dizinin çekimleri tamamlandı. Dizinin başrollerinde ise Barış Arduç ve Gökçe Bahadır yer alıyor. İki isimde çok uzun süredir ekranlardan uzaklar. Çok yakında yayınlanacak olan dizi merakla bekleniyor. Peki dizinin konusu ne?

A+A-

Daha önce birçok başarılı dizilere ev sahipliği yapmış olan 03 Medya tarafından çekilen dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce yapacak. Senaryosu ise Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer tarafından yazıldı.

Kod Adı Kulüp Dizisi Konusu

Matilda’nin hikayesinin anlatıldığı dizi şu şekildedir: Eski bir mahkum olan Matilda bir gece kulübünde çalışmaktadır. Matilda’nin birde kızı var adı Raşel tabi annesi cezaevinden çıkana kadar varlığından bile haberi yok. Kızı ile yakınlaşmak isteyen Matilda, Raşel’i tüm belalardan uzak tutmak ister. Çalıştığı kulübün patronu olan Orhan’ın, kulübün yöneticisi Çelebi ve sanatçısı Selim ile de mücadele etmek zorundadır. Matilda’nin tek amacı vardır cehennem olan kulübü güzel bir yuva haline getirmek.

Oyuncu Kadrosu

Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Zeynep Günay Tan, Seren Yüce, Necati şahin, Saner Ayar, Ayşe Durmaz gibi isimler yer alıyor.