Büyükşen Çiftinin Cinayeti Çözüldü! Kiralık Katil Hedef Şaşırmış…

Büyükşen Çiftinin Cinayeti Çözüldü! Kiralık Katil Hedef Şaşırmış…

Müge Anlı’nın gündeme getirdiği olayda şok gelişmeler yaşandı. Evinde öldürülen Necla ve Büyükşen çiftinin cinayetinde şok eden gelişmeler yaşandı. Yaşlı çiftin kiralık katıl tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. 25 kişinin tutuklandığı davada iddia edilene göre kiralık katil evleri karıştırmış. Büyükşen çiftinin en büyük oğlu Osman Büyükşen açıklamalarında neler söyledi. Kan donduran olay hakkında her şey…

A+A-

2018 yılında gerçekleşen cinayet çözülmeye başladı. Büyükşen ailesi tek katlı bir evde yaşamaktaydı. Evlerine giren kar maskeli birisi Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen çiftini ateş ederek öldürdü. Evde bulunan kızları Büşra Büyükşen ise saldırganın darbesi üzerine bayıldı. Daha sonra ölü gibi davranarak camdan atlayan Büyükşen jandarmaya giderek olayı anlattı.

Büyükşen Çifti Yanlışlıkla Öldürülmüş!

Yapılan soruşturma neticesinde Esra Taş’ın, Hüseyin K.’nin eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Esra Taş, eski sevgilisinin ailesinin baskılarına dayanamadı ve bu yüzden ayrıldıkları onlara zarar vermek istediğini sevgilisi Abdullah Başdemir’e anlattı. O da aileyi korkutmak için 2 kişi kiralayıp korkutmak amaçlı Hüseyin K.’nin evine gönderdi. Kiralanan kişilerinin evleri karıştırıp Büyükşen çiftinin evine girmesi üzerine cinayet gerçekleşmiş. Büyükşen ile aynı mahallede oturan Zeki Okşen ve kuzeni Mustafa Okşen’dan yardım istedikleri ortaya çıktı. 4 kişi adliyeye sevk edildi. Katil 2 kişinin yakalanması için ise çalışmalar sürüyor.

Büyükşen Çiftinin Cinayetinden Son Dakika Gelişmeleri!

Özel ekibin sayesinde çözülen davada 25 kişi tutuklandı. Çiftin büyük oğlu Osman Büyükşen adliyeden ayrılmazken sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım dikkat çekti. ''Anne ve babamın katilleri bugün itibariyle tespit edilmiş olup, olaydaki belirsizlik büyük ölçüde giderilmiştir. Kar maskeli katil başka birilerini öldürecek iken yanlış adres nedeniyle anne ve babamın ölümüne sebep olmuştur. Kardeşlerim bu olayda masumdur'' dedi.