ÇAĞATAY ULUSOY KAĞIT TOPLAYICISI OLUYOR

ÇAĞATAY ULUSOY KAĞIT TOPLAYICISI OLUYOR

Oyuncu Çağatay Ulusoy, Netflix’in Mart başında vizyona girecek yeni dizisinde kağıt toplayıcısı bir genci canlandırıyor. Filmin ilk fragmanı bugün yayınlandı.

A+A-

Dizinin ilk ismi “Mücadele Çıkmazı” olarak lanse edilmişti. Ancak, çekimler sürerken temanın daha fazla ön plana çıkmasıyla “Kağıttan Hayatlar” ismi ön plana çıktı.

Filmde Çağatay Ulusoy, hayatını kağıt toplayarak kazanmaya çalışan Mehmet rolünde karşımıza çıkıyor. Hastalıklarla mücadele ederken 8 yaşında Ali isimli bir çocukla yolları kesişiyor. Bu çocuğu ailesine kavuşturmaya çalışırken hayatına yeni bir kapı araladığının da farkına varıyor. Filmde Emer Ali Doğrul ve Ersin Arıcı’yı da ön planda göreceğiz. Filmin diğer oyuncuları ise Turgay Tanülkü, Selen Öztürk,Osman İskender Bayer, Tomris Çetinel, Volkan Çalışkan, Mehmet Bahattin Genç ve Okşan Büyük.

MODELLİKTEN SİNEMAYA

1990 İstanbul doğumlu olan Çağatay Ulusoy, 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi olarak ekranlarla tanıştı.

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Kağıttan Hayatlar filminde yönetmen Can Ulkay. Can Ulkay,Ayla filmiyle 90. Akademi Öülleri’ne  "Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü" kategorisinde Türkiye’den aday olmuştu. Turkish’i Dondurma, Cicero, Müslüm ve Sarıkamış Çocukları gibi gişe hasılatı yüksek birçok filmin yönetmenliğini üstlenmişti.

Filmin Senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alınmış.

Film, Netflix platformunda 12 Mart 2021 tarihinde tüm ülkelerde aynı anda gösterime girecek. ’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izlenebilecek. 

Etiketler :