Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç’in Yeni Projesi Süslü Korkuluk Dizisinin Nerede Çekildiği Ortaya Çıktı

Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç’in Yeni Projesi Süslü Korkuluk Dizisinin Nerede Çekildiği Ortaya Çıktı

Alınan bilgiye göre herkesin merakla beklediği süslü korkuluk isimli dizinin çekimleri başladı. Yapılan araştırmalara göre dizinin çekimleri Kırıkkale’de yapılıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Başrollerde Çağatay Ulusoy ile Esra Bilgiç’in bulunduğu süslü korkuluk dizisi şimdiden merak konusu oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizin Netflix’te yayınlanacak.

Süslü Korkuluk Dizisinin Detayları Belli Oldu

Süslü korkuluk dizisinin ilk çekimleri Kırıkkale’de yapılıyor. Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Kışlacık köyünde çekimleri devam eden dizi şimdiden herkes tarafından merak söz konusu oldu. Dizinin çekimlerinin yapıldığı deniz kıyısındaki bir göl ise izleyicilerin dikkatini çekti. Alınan bilgiler neticesinde kuş isimli dizisinin çekimleri de bu köyde yapılmıştı. Ayrıca Menajerimi Ara dizisinin bazı sahneleri de bu köyde çekilmişti. Yapılan açıklamalara göre Çağatay Ulusoy’un hayat verdi Peyami karakterinin yaşam hikayesinin bir kısmını bu köyde yer alıyor. Bundan dolayı dizinin çekimleri bu köyde yapılıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda çok iddialı isimlerin bulunduğu da söyleniyor. Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç’in yanı sıra Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Engin Şenkan gibi usta isimlerin yanı sıra Ece Sükan yer alıyor.

İlk olarak TV8’le anlaşan dizi bunun ardından dizi yaşanan anlaşmazlıkların ardından Netflix ile anlaştı. Engin Şenkan, Peyami’nin dedesini, Ece Sükan da sağ kolu Suzi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.